Kancelaria

figura KancelariaKancelaria Adwokacka Adwokat Anna Mazur w ramach stałej obsługi prawnej świadczy usługi prawne na rzecz polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców, organów administracji, jednostek samorządu terytorialnego, a także stowarzyszeń i fundacji.

W oparciu o doświadczenie zawodowe Adwokat Anny Mazur i jej bogatą praktykę procesową w sprawach karnych, cywilnych i rodzinno – opiekuńczych, prawnicy Kancelarii zapewniają również profesjonalną pomoc prawną Klientom indywidualnym. Kancelaria współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, komornikami, a także biegłymi geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi, pośrednikami nieruchomości, czy też księgowymi i doradcami podatkowymi, co pozwala na świadczenie kompleksowych usług prawnych.

Misja kancelarii

Głównym celem Kancelarii jest zapewnienie szybkiej i efektywnej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Sprawy powierzane Kancelarii są zawsze przedmiotem gruntownej analizy, a proponowane rozwiązania uwzględniają przede wszystkim interes Klienta. Usługi prawne świadczone na rzecz Klientów instytucjonalnych gwarantują bezpieczeństwo w obrocie prawnym, natomiast osoby fizyczne otrzymują skuteczne wsparcie prawne w sprawach życia codziennego. Szczególną cechą, która wyróżnia Kancelarię na podkarpackim rynku usług prawnych jest indywidualne podejście do przedstawianych problemów oraz pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Dzięki temu jakość usług świadczonych przez Kancelarię stoi na najwyższym poziomie, a Adwokat Anna Mazur cieszy się tak wysokim zaufaniem wśród dotychczasowych Klientów.

Adwokat Anna Mazur

Adwokat Anna Mazur w 2007 r. ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie, rozpoczynając jednocześnie aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Rzeszowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w renomowanych rzeszowskich kancelariach prawnych zajmujących się sprawami z zakresu prawa karnego oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych. W czerwcu 2011 r. pozytywnie zdała egzamin adwokacki, a następnie w dniu 7 września 2011 r. uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Rzeszowie, pod nr Ldz. Os. adw. 48/11. Adwokat Anna Mazur specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców w szczególności z branży budowlanej i deweloperskiej oraz w regulacji stanów prawnych nieruchomości. Posiada także bogatą praktykę procesową zdobytą w postępowaniach gospodarczych, karnych, cywilnych i rodzinno – opiekuńczych. Biegle włada językiem angielskim.

Współpraca